LEGO® Harry Potter Cypiančia trobelė ir Mušeika gluosnis™ 76407

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76407
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 777
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 75.00€ 104.99€

Įtraukite Hario Poterio™ gerbėjus nuo 9 metų amžiaus į patį veiksmo sūkurį su LEGO® Harry Potter Cypiančia trobele ir Mušeika gluosniu™ (76407).

2 legendinės vietovės 1 rinkinyje
Šis nuotykių kupinas žaislas sujungia 2 populiariausias Hario Poterio filmų vietoves: Cypiančią trobelę ir Mušeiką gluosnį. Mažosios raganaitės, burtininkai ir žiobarai gali atkurti keletą scenų iš filmo „Haris Poteris ir Azkabano kalinys™“ ir dalytis nesibaigiančiais naujais nuotykiais su 6 legendinėmis minifigūrėlėmis: Hariu Poteriu, Hermiona Įkyrėle™, Roniu Vizliu™, Sirijumi Bleku™, Piteriu Trumpuliu ir Remu Lubinu. Rinkinys kupinas įspūdingų ypatybių. Pavyzdžiui, Mušeika gluosnis gali apsisukti, o jo šakos gali susilenkti ir parblokšti bei pačiupti minifigūrėlę. Kai mėnulis pasirodo iš už debesų, Profesorius Lubinas pavirsta vilkolakiu. Stebuklai tęsiasi nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, kuri suteikia vaikams galimybę priartinti ir pasukti konstruojamą modelį.

 • 2 klasikinės vietovės – LEGO® Harry Potter™ Cypianti trobelė ir Mušeika gluosnis™ (76407) perkelia vaikus į stebuklingo veiksmo sūkurį.
 • Legendinės minifigūrėlės. Haris Poteris™, Hermiona Įkyrėlė™, Ronis Vizlis™, Sirijus Blekas™, Piteris Trumpulis ir Remas Lubinas. Vaikams kolekcionuoti tai pat pridedamos 4 atsitiktinės burtininko kortelės (iš viso jų yra 16).
 • Magiškos ypatybės. Mušeika gluosnis™ gali apsisukti, o lanksčios šakos gali parblokšti ir pačiupti minifigūrėlę. Pasirodžius šviečiančiam mėnuliui, profesorius Lubinas pavirsta vilkolakiu.
 • Dovana Hario Poterio™ gerbėjams. Padovanokite šį rinkinį gimtadienio, šventės ar bet kuria proga raganaitei, burtininkui ar žiobarui nuo 9 metų amžiaus ir perkelkite juos tiesiai į magiško veiksmo sūkurį.
 • Perstatoma konstrukcija. Cypianti trobelė yra 24 cm aukščio, 14 cm pločio ir 10 cm gylio. Mušeika gluosnis™ yra 17 cm aukščio.
 • Įtraukianti konstravimo patirtis. Nemokama programėlė LEGO® Building Instructions suteikia naudotojams galimybę apžiūrėti, priartinti ir pasukti konstruojamą modelį.
 • Dalelė gausaus asortimento. LEGO® Harry Potter™ žaidimo rinkinių asortimentas suteikia mažiesiems burtininkams, raganoms ir žiobarams mėgstamų personažų, pažįstamų vietų ir stebuklingų nuotykių.
 • Garantuota kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės kokybės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart lengvai susijusia ir atsiskiria.
 • Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ karieta su testraliais 76400

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ karieta su testraliais 76400

LEGO® Harry Potter™ Hogvartso™ karieta su testraliais (76400) yra konstruojamas žaislas vaikams nuo ..

19.99€

LEGO® Harry Potter Hogvartsas™: Dumbldoro kabinetas 76402

LEGO® Harry Potter Hogvartsas™: Dumbldoro kabinetas 76402

Raganaitėms, burtininkams ir žiobarams nuo 8 metų amžiaus patiks nuotykiai su legendiniais personaža..

61.99€ 79.99€

 LEGO® Harry Potter Magijos ministerija™ 76403

LEGO® Harry Potter Magijos ministerija™ 76403

Sužavėkite Hario Poterio™ gerbėjus nuo 9 metų amžiaus LEGO® Harry Potter Magijos ministerija™ (76403..

77.00€ 99.99€

 Klastūnyno draugijos namų juosta LEGO® Harry Potter 76410

Klastūnyno draugijos namų juosta LEGO® Harry Potter 76410

Harry Potter gerbėjai gali išreikšti savo pasididžiavimą Klastūnyno draugija su šia iš LEGO® kaladėl..

29.99€ 39.99€

LEGO Harry Potter Trikovės turnyras: Juodasis ežeras 76420

LEGO Harry Potter Trikovės turnyras: Juodasis ežeras 76420

Vaikai gali surengti užburiančias varžybas su LEGO® Harry Potter Trikovės turnyro: Juodojo ežero (76..

35.99€ 52.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras