LEGO® Creator 3in1 Fantastiškų miško būtybės 31125

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 31125
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 175
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 13.99€ 15.99€

Keliauk į fantastiško miško tankmę ieškoti stebuklingų nuotykių su girios gyvūnais! Stebėk, kaip išmintinga pelėda moko mielą ežiuką skaityti įdomią pasakų knygą didinamuoju stiklu. Paskui perkonstruok juos į drauge žaidžiančius elniuką ir kiškį arba išdykusią voveraitę, graužiančią gilę. Su šiuo 3 viename rinkiniu kerinčios pramogos niekad nesiliauja.

Fantastiškos miško pramogos su perkonstruojamu 3 viename gyvūnų žaislų rinkiniu

Vaikai gali persikelti į fantastišką mišką su šiuo magišku LEGO® Creator 3in1 rinkiniu ir pasirinkti ką konstruoti: pelėdą, kiškį ir elniuką ar voveraitę.

Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali žaisti stebuklingas girios gyvūnų istorijas su itin žaviu LEGO® Creator 3in1 Fantastiškų miško būtybių (31125) konstravimo rinkiniu. Jį sudaro išmintinga žaislinė pelėda žaislas su pasukama galva ir lanksčia uodega, kojomis, sparnais ir plunksnomis, skaitanti pasakų knygą ežiukui. 3 viename žaislai skatina kūrybiškai pramogauti Vaikai tyri galimybę sukonstruoti 3 skirtingas pramogų kupinas scenas su šiuo nuostabiu LEGO 3in1 rinkiniu. Jie gali sukonstruoti išmintingą pelėdą ir ežiuką, perkonstruoti juos į elniuką ir kiškį, paversti juos išdykusia voveraite kremtančia gilę arba sukurti naują gyvūną iš 175 kaladėlių. Skaitmeninė patirtis LEGO konstruotojams Žaisliniame gyvūnų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės vaikams apžiūrėti modelį jį konstruojant.

• 3 gyvūnų scenos 1 rinkinyje.Vaikai gali kurti istorijas su šiuo LEGO® Creator 3in1 Fantastiškų miško būtybių (31125) rinkiniu su pelėda ir ežiuku, elniuku ir triušiu bei voveraite.
• Nesuskaičiuojamos žaidimo galimybės. Vaikai gali pasirinkti savo nuotykį girioje: mokyti ežiuką skaityti su pelėda, žaisti su elniuku ir kiškiu ar ieškoti gilių su voveraite.
• Lankstūs modeliai. Pelėda turi lanksčias kojas, sparnus, galvą ir plunksnas; elniukas turi lanksčias kojas ir kanopas; kiškis gali judinti ausis, o voveraitė judina galūnes ir ausis.
• Malonu konstruoti. Šis 175 dalių konstravimo rinkinys leidžia vaikams nuo 7 metų amžiaus smagiai konstruoti nuotykius ir persikelti į stebuklingą mišką
• Žaiskite kelyje. 10 cm aukščio žaislinė pelėda yra pakankamai kompaktiška, kad vaikai galėtų ją pasiimti į savo keliones.
• Daugiau 3 viename pramogų. Taip pat ieškokite kitų 2022 metų kovo LEGO® Creator 3in1 rinkinių: Bekelės bagio (31123), Viršgarsinio lėktuvo (31126) ir Delfino ir vėžlio (31128).
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

Trauk į džiungles ieškoti jaudinančių nuotykių su gyvūnais! Stebėk, kaip stiprus tigras patruliuoja ..

45.99€ 54.99€

 LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

Pasiruošk šauniems nuotykiams su 3 skirtingomis transporto priemonėmis. Šok prie bekelės bagio vairo..

14.99€ 15.99€

 LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

Persikelk į ateitį nuostabiems nuotykiams su šiuo įspūdingu Super robotu! Jis gali ginti miestus sav..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras