LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste 41254

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41254
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 387
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 35.99€ 49.99€

Šis šaunus LEGO® Trolls World Tour Koncertas ugnikalnio mieste žaislas perkelia muzikos pasaulį į tikrovė trolių gerbėjams. Su 3 minifigūrėlėmis žaidimas prasideda iš karto. Vaikams patiks padėti Poppy pasiruošti su skirtingais plaukų aksesuarais jai ruošiantis įveikti Karalienę Barb lemiamoje roko dvikovoje. Tada galite pastatyti Poppy ir Barb ant besisukančių pakylų ir žaisti vaidmenimis dramatiškas muzikos scenas iš filmo. Vaikams dar ilgai patiks išradingas žaidimas baigus konstruoti šį trolių filmo žaislinį rinkinį. Išbandykite judančius veltinio sparnus, besisukančias pakylas ir užkandžius užkulisiuose. Vaikams patiks rasti kolekcinę stygą ir įstatyti ją į lyrą kartu su kituose LEGO Trolls World Tour rinkiniuose rastomis stygomis. LEGO Trolls World Tour atveria žaidimo pasaulį „DreamWorks“ trolių filmų gerbėjams. Kiekvienas rinkinys turi atspausdintas instrukcijas ir „Instructions PLUS“, kad mažiesiems būtų malonu konstruoti.

 • Šaunaus roko žaislo konstravimo pramogos jauniesiems trolių gerbėjams! Viakms patiks atkurti muzikines scenas iš „Trolls World Tour“ filmo su daugybe žaidimo vaidmenimis galimybių, kurios atsiveria net ir sukonstravus modelį.
 • Su 3 minifigūrėlėmis, įskaitant išskirtinę Barb minifigūrėlę, vaikai gali žaisti su savo troliais tyrinėdami daugybę rinkinio ypatybių, dėl to jis idealiai pritaikytas vaikams, mėgstantiems žaisti vaidmenimis.
 • Šis rinkinys išsiskiria smulkmenomis! Poppy ir Branch turi išskirtinius roko stiliaus apdarus, be to, yra aksesuarų trolių plaukams ir dvi kolekcinės žaislinės muzikinės stygos, kurias galima įstatyti į lyrą.
 • Kūrybiško konstravimo pramogos vaikams nuo 6 metų amžiaus. Su 3 trolių kolekcinėmis minifigūrėlėmis šis rinkinys (41254) bus puiki šventinė dovana trolių filmo žaislų gerbėjams.
 • Scena yra 17 cm aukščio, 22 cm ilgio ir 11 cm pločio, todėl šis rinkinys yra tobulo dydžio žaidimui vaidmenimis pavieniui arba su draugais. Jis taip pat puikiai atrodo kaip puošmena.
 • Rinkinyje yra ne vien spausdintinės, bet it skaitmeninės „Instructions PLUS“. Jas rasite nemokamoje „LEGO® Life“ programėlėje, kad šį rinkinį būtų paprasta konstruoti net mažiesiems konstruktoriams.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės visada atitinka griežčiausius pramonės standartus, nes yra nuodugniai tikrinamos kokybiniais testais, kad užtikrintume, jog jos vienodos, suderinamos ir lengvai susijungia ir atsiskiria kiekvieną kartą.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

LEGO® Trolls World Tour Techno muzikos šokių vakarėlis 41250

Muzikinis povandeninis nuotykis trolių gerbėjams! Vaikams patiks žaisti jų mėgstamas filmo scenas s..

22.49€ 29.99€

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

LEGO® Trolls World Tour Linksmieji nuotykiai su plaustu 41253

Trolls World Tour filmo gerbėjams patiks šis nuostabus žaidimo rinkinys LEGO® Trolls World Tour Li..

26.99€ 39.99€

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje 41255

Šis nepaprastai detalus ir nuostabus LEGO® Trolls World Tour Šventė kaimelyje (41255) trolių nameli..

44.99€ 59.99€

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

LEGO® Trolls World Tour Popytės namelis 41251

Vaikams, kurie mėgsta Poppy ir trolių filmų žaislus, patiks LEGO® Trolls World Tour Poppy kapsulė...

17.99€ 22.99€

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

LEGO® Trolls World Tour Nuotykiai su karšto oro balionu 41252

Stebėkite kaip išsilaisvina vaikų vaizduotė jiems iškeliavus su mylimais troliais į ilgą kelionę su..

31.49€ 44.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras