LEGO® Disney Arielės, Auroros ir Tianos karališkoji šventė 41162

  • Prekės kodas: 41162
  • Išparduota!

    Kaina: 44.95€ 49.99€

Žaisk su 3 savo mėgstamiausiomis „Disney“ princesėmis šiame labai ypatingame LEGO® l „Disney“ rinkinyje. Besisukančia figūrėle padėk princesei Aurorai šokti savo pilies balkone. Pasiimk princesę Arielę pasivažinėjimui povandenine kriauklės karieta. Tada su princese Tiana ir jos draugu varliumi iškepk raguolių restoranui. Įsivaizduok, kiek nuotykių gali sukurti su šiomis įkvepiančiomis princesėmis, kol jos tyrinėja viena kitos pasaulius!

Suburk 3 legendines „Disney“ princeses Arielės, Auroros ir Tianos karališkoje šventėje!

LEGO® l „Disney“ 41162 „Arielės, Auroros ir Tianos karališkoji šventė“ yra specialus rinkinys su 3 legendinėmis „Disney“ princesėmis, kuriomis pažymimos 3 svarbios „Disney“ sukaktys: „Disney“ Miegančiosios gražuolės 60-metis, „Disney“ undinėlės 30-metis ir „Disney“ princesės ir varliaus 10-metis. Rinkinyje yra nedidelis princesės pilies bokštas su spiraliniais laiptais į Auroros miegamąjį ir balkonas su besisukančia šokių aikštele, Arielės kriauklės formos sostas ir delfino karieta, Tianos restoranas su virtuvėle ir valgomuoju. Tai puikus rinkinys „Disney Princess“ gerbėjams, kurio modulinis dizainas padės jiems išlaisvinti savo vaizduotę – galima lengvai perstatyti ir sukeisti rinkinio dalis arba integruoti jas su kitais derančiais LEGO l „Disney Princess™“ rinkiniais, kad jie galėtų kurti savo svajonių statinius.

• Rinkinyje yra Auroros, Arielės ir Tianos lėlytės, taip pat 3 LEGO® gyvūnų figūrėlės: voverė, delfinas ir varlius. 
• Su Auroros pilies bokštu, kuriame yra 2 kambariai, spiraliniai laiptai ir balkonas su besisukančia šokių aikštele, Arielės povandeniniu sostu bei delfino karieta ir Tianos restoranu su atidaroma krosnimi ir valgomuoju. 
• Priedai: šepetys, plaukų kaspinas, 3 tiaros, natų lapo plytelė, rožė, puodas, raguolis, vyšnios ir pyragas. 
• Puikus konstruojamas „Disney Princess“ žaidimo rinkinys nesibaigiantiems kūrybiniams žaidimams švenčiant Miegančiosios gražuolės, Undinėlės ir Princesės ir varliaus sukaktis. 
• Pakeisk šį specialų jubiliejinį „Disney Princess“ konstruojamą žaislą lengvai sukeisdamas ir perstatydamas skirtingas modelių dalis. 
• Sujunk, sukeisk ir derink šį lengvai konstruojamą rinkinį su kitais derančiais LEGO® l „Disney“ žaislų rinkiniais, kad galėtum konstruoti išsvajotus kūrinius. 
• Auroros pilies bokštas yra virš 23 cm (9 col.) aukščio, 12 cm (4 col.) pločio ir 6 cm (2 col.) gylio. 
• Arielės delfino karieta (su delfinu) yra virš 3 cm (1 col.) aukščio, 13 cm (5 col.) ilgio ir 6 cm (2 col.) pločio. 
• Tianos restoranas yra virš 13 cm (5 col.) aukščio, 6 cm (2 col.) pločio ir 6 cm (2 col.) gylio.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha