LEGO® Spider-Man Žmogus voras ir Tamsos baikeris prieš Carnage 76173 (pakuotė lengvai deformuota )

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76173
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 212
 • Išleidimo metai: 2021
 • Išparduota!

  Kaina: 17.99€ 23.99€

Suteikite vaikams galimybę surengti unikalią superherojų kovą su 3 legendiniais Marvel personažais su LEGO® Marvel Spider-Man: Žmogus voras ir Tamsos baikeris prieš Carnage (76173).

Nuostabios ugningos Marvel megažvaigždės!
Kai paauglys voratinklius svaidantis Žmogus voras ir superblogiukas Carnage susitinka su iš pragaro išžengusiu Tamsos baikeriu ir jo liepsnojančiu automobiliu su 3 smaigų šaudykle, mažųjų superherojų laukia nenutrūkstantis ugningas veiksmas ir nuotykiai. Šis pramogų kupinas žaidimo rinkinys suteiks vaikams neišsemiamų įspūdžių ir nuotykių konstruojant, žaidžiant ir statant scenas su neįtikėtina trijule. Kad pramogos būtų kūrybiškesnės programoje LEGO Building Instructions yra skaitmeninės Instructions PLUS, kurios suteikia vaikams galimybę priartinti, pasukti ir apžiūrėti savo konstruojamą žaidimo rinkinį.

 • LEGO® Marvel Spider-Man: Žmogus voras ir Tamsos baikeris prieš Carnage (76173) yra aukščiausios kokybės žaidimo rinkinys kupinas išradingo žaidimo galimybių su 3 legendiniais personažais iš Marvel visatos
 • Su Žmogaus voro, Carnage ir Tamsos baikerio minifigūrėlėmis. Tvirtas, stilingas Tamsos baikerio automobilis turi nuimamą stogą, nuimamas liepsnas ir 3 smaigų šaudyklės kompresorių kyšantį pro variklio antvožą.
 • Klasikinių Marvel personažų trijulė bei stulbinantis Tamsos baikerio automobilis atveria vaikams neribotas galimybes konstruoti, žaisti ir eksponuoti žaidžiant vaidmenimis nesibaigiančius išradingus superherojų nuotykius.
 • Nuo 7 metų amžiaus. Šis išskirtinis rinkinys taps tobula dovana jaunojo superherojaus gimtadieniui, šventei arba ypatingai progai.
 • Tamsos baikerio automobilis yra 5 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 7 cm pločio, tad taps puikai vaikų kambario puošmena.
 • Su papildomais pridedamais elementais vaikai gali atskirti liepsnas nuo Tamsos baikerio automobilio ir jį transformuoti į aptakų, juodą sportinį automobilį.
 • Kad konstruoti būtų dar smagiau programoje LEGO® Building Instructions yra skaitmeninės Instructions PLUS, kurios leidžia vaikams priartinti, pasukti ir apžiūrėti konstruojamą žaidimo rinkinį.
 • Visi LEGO® Marvel Spider-Man žaidimo rinkiniai yra aukščiausios kokybės ir sukurti atverti maksimalioms išradingo, lavinamojo žaidimo galimybėms.
 • LEGO® konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) žaislas, supažindinantis vaikus su LEGO® konstrav..

31.49€ 44.99€

LEGO® Spider-Man Miles Morales šarvai-robotas 76171

LEGO® Spider-Man Miles Morales šarvai-robotas 76171

LEGO® Spider-Man Miles Morales šarvai-robotas (76171) patiks visiems mažiesiems superherojams. Su ..

8.99€ 11.99€

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro ir Sandman susirėmimas 76172

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro ir Sandman susirėmimas 76172

LEGO® Marvel Spider-Man: Žmogaus voro ir Sandman akistata (76172) yra supersmagus, superkokybiškas ..

8.99€ 11.99€

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro sunkvežimis monstras prieš Mysterio 76174

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro sunkvežimis monstras prieš Mysterio 76174

LEGO® Marvel Spider-Man: Žmogaus voro sunkvežimis monstras prieš Mysterio (76174) su 4 legendiniais..

44.99€ 59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras