LEGO® Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76149
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 163
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 31.49€ 44.99€

LEGO® Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) žaislas, supažindinantis vaikus su LEGO® konstravimu, minifigūrėlių veiksmu ir superšauniais nuotykiais. Žmogaus voro sraigtasparnio ir Mysterio roboto žaidimo rinkinys. Be Žmogaus voro, Ghost Spider ir Mysterio LEGO minifigūrėlių, šį superherojų žaidimo rinkinį taip pat sudaro šaunus voro sraigtasparnis ir galingas Mysterio robotas! Robotas turi ratus ir lanksčias rankas, kuriomis gali pramušti banko seifą. Vaikai gali naudoti Žmogaus voro sraigtasparnio nagus, kad sučiuptų Mysterio ir supančiotų jo robotą tinklu. Konstravimo instrukcijos paaiškina veiksmų tikslą, o programėlė LEGO Life leidžia priartinti ir pasukti. Šaunus vaikų veiksmo žaidimo rinkinys. Su transporto priemonėmis, robotais, pastatais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įranga LEGO Marvel Žmogaus voro konstravimo rinkiniai suteikia mažiesiems superherojams galimybę atkurti mėgstamas filmų scenas ir išsigalvoti savo istorijas.

 • Šis LEGO® rinkinys pradedantiesiems konstruktoriams kupinas veiksmo, pramogų ir populiarių superherojų žaislų. Puikus būdas supažindinti vaikus su LEGO konstravimu ir „Marvel“ Žmogaus voro filmų nuotykiais.
 • Šį šaunų veiksmo kupiną žaislą sudaro Žmogaus voro, Ghost Spider 2020 sausį pasirodysianti Mysterio minifigūrėlė. Taip pat pridedamas Žmogaus voro sraigtasparnis, Mysterio robotas ir bankas, kurį atidarius pasirodo žaislinis seifas!
 • Mysterio atsiveža savo beprotišką robotą, kad šis savo galingomis rankomis įsilaužtų į banką ir pavogtų grobį! Ar Žmogus voras suspės laiku atskristi sraigtasparniu į nusikaltimo vietą ir jį sulaikyti? Ar Ghost Spider pavyks supančioti robotą tinklu?
 • Šis LEGO® Marvel Žmogaus voro konstravimo žaislas taps populiaria dovana vaikų gimtadieniams ir Kalėdoms.
 • Šis berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus skirtas konstravimo žaislas suteikia konstravimo iššūkių ir galimybę žaisti su grupe.
 • Su 13 cm ilgio Žmogaus voro sraigtasparniu ir 10 cm aukščio robotu šis superherojų minifigūrėlių žaidimo rinkinys suteikia šaunaus Žmogaus voro veiksmo su begalinėmis individualaus ir grupinio žaidimo galimybėmis.
 • Šiai superherojų dovanai nereikia baterijų – vaikai gali iškart imti ir žaisti! Betarpiški LEGO® konstravimo žaislai padeda vaikams lavinti kūrybinį mastymą, išradingą žaidimą vaidmenimis ir problemų sprendimo įgūdžius.
 • Net maži vaikai gali sukonstruoti šį Žmogaus voro žaidimo rinkinį savarankiškai su „Instructions PLUS“. Šį nemokamą ir interaktyvų vadovą su smagiomis priartinimo ir pasukimo funkcijomis galima naudoti su programėle „LEGO Life“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • LEGO® Marvel Žmogaus voro žaidimo rinkiniai skatina žaisti vaidmenimis veiksmo kupinus superherojų nuotykius. Vaikai gali atkurti filmo scenas, prisigalvoti savo istorijų arba tiesiog sustatyti savo modelius kaip puošmeną.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys atitinka pačius griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, gniuždo, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, kad galėtumėte neabejoti, ar jos saugios jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

LEGO® Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

Vaikai gali atkurti „Marvel“ veiksmą su šiuo LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogaus voro robotas (76146..

8.99€ 12.99€

LEGO® Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

LEGO® Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

Nuotykiai nesibaigia kai vaikai žaidžia su LEGO® Marvel Žmogus voras Voro lėktuvas prieš Venomo rob..

35.99€ 49.99€

LEGO® Spider-Man Žmogus voras ir Tamsos baikeris prieš Carnage 76173 (pakuotė lengvai deformuota )

LEGO® Spider-Man Žmogus voras ir Tamsos baikeris prieš Carnage 76173 (pakuotė lengvai deformuota )

Suteikite vaikams galimybę surengti unikalią superherojų kovą su 3 legendiniais Marvel personažais ..

17.99€ 23.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras