LEGO® Spider-Man Žmogaus voro robotas 76146

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76146
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 152
 • Išleidimo metai: 2020
 • Išparduota!

  Kaina: 8.99€ 12.99€

Vaikai gali atkurti „Marvel“ veiksmą su šiuo LEGO® Marvel Žmogus voras: Žmogaus voro robotas (76146) Kai vaikai įsodina Žmogaus voro minifigūrėlę į milžiniško voro roboto vidų pabūgsta visi blogiukai! Milžiniško Žmogaus voro nuotykiai. Šis Žmogaus voro rinkinys ir LEGO minifigūrėlė suteiks „Marvel“ superherojų gerbėjams nesibaiginčias pramogas. Pro atidaromą roboto kabiną galima jo viduje įsodinti Žmogaus voro minifigūrėlę. Dėl lanksčių rankų ir kojų jis gali nevaržomai judėti, o iš dešiniosios rankos galima ištraukti milžinišką tinklą blogiukams gaudyti. Roboto krūtinė papuošta voro krūtinės šarvais. Kad būtų smagiau konstruoti atsisiųskite nemokamą LEGO Life programėlę su šauniomis priartinimo ir pasukimo funkcijomis. Populiarūs LEGO žaislai su „Marvel“ magija! LEGO Marvel žmogaus voro žaislai atveria nuotykių visatą. Su transporto priemonėmis, robotais, pastatais, minifigūrėlėmis, ginklais ir įranga vaikai gali atkurti mėgstamas „Marvel“ scenas ir kurti savo išradingas istorijas.

 • Šis nuostabus Žmogaus voro robotas įtraukia vaikus į didesnius ir įspūdingesnius superherojų nuotykius. Įsodinus minifigūrėlę į robotą, Žmogus voras gali keliauti bet kur, suimti bet ką ir supančioti visus, kas jiems stoja skersai kelio!
 • Šis robotas yra padidinta paties Žmogaus voro versija su 4 voro kojomis ant nugaros ir milžinišku tinklu dešinėje rankoje blogiukams gaudyti. Pro atidaromą kabiną galima jo viduje įsodinti Žmogaus voro minifigūrėlę.
 • Vaikai gali pasodinti Žmogaus voro minifigūrėlę į robotą, paruošti jo kojas ir rankas veiksmui ir pulti blogiukus! Rinkinys suderinamas su kitomis populiariomis superherojų figūrėlėmis ir Žmogaus voro konstravimo žaislais.
 • Berniukams ir mergaitėms nuo 6 metų amžiaus patiks begaliniai superherojų nuotykiai su LEGO® Marvel Žmogaus voro konstravimo žaislu. Geidžiama veiksmo kupina dovana vaikams, kuriems patinka Žmogaus voro nuotykiai.
 • 15 cm ūgio kolekcinis Žmogaus voro robotas įkvepia išradingam žaidimui didesniu masteliu. Jis puikiai tinka derinti su kitais LEGO® Marvel robotais, o veiksmui nurimus jis papuoš bet kurio vaiko kambarį.
 • Šiam veiksmo kupinam žaidimo rinkiniui nereikia baterijų. Vaikai gali leistis į betarpiškas pramogas kad ir kur būtų. Baterijų nereikalaujantys LEGO® robotai skatina kūrybinį mastymą, išradingą žaidimą vaidmenimis ir lavina problemų sprendimo įgūdžius.
 • Su „Instructions PLUS“, todėl padeda mažiems vaikams konstruoti LEGO® žaislus savarankiškai. Šį smagų, nemokamą ir interaktyvų vadovą su priartinimo ir pasukimo funkcijomis galima naudoti su programėle „LEGO Life“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • LEGO® Marvel Žmogaus voro žaidimo rinkiniai suteikia veiksmo kupinus, išradingus superherojų nuotykius vaikams, trokštantiems atkurti filmų scenas, išsigalvoti savo nuotykių ar tiesiog naudoti kolekcinį modelį kaip puošmeną.
 • LEGO® žaislai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir lengvą sujungimą bei atskyrimą (nebūtinos supergalios!) – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO Group“ ne tik atitinka aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus, bet ir mėto, traiško, suka, kaitina, lanksto, drasko ir tempia LEGO® kaladėles ir dalis, tam, kad galėtumėte neabejoti,šių žaislų saugumu jūsų vaikui.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Spider-Man Misterijaus grėsmė 76149

LEGO® Marvel Žmogus voras Mysterio grėsmė (76149) žaislas, supažindinantis vaikus su LEGO® konstrav..

31.49€ 44.99€

LEGO® Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

LEGO® Spider-Man Spiderjet prieš Venomo robotą 76150

Nuotykiai nesibaigia kai vaikai žaidžia su LEGO® Marvel Žmogus voras Voro lėktuvas prieš Venomo rob..

35.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras